Angyal Andor

Szabadkán születtem 1986. július 9-én. Miután 2001-ben befejeztem az általános iskolát, főként a nyolcadik osztályos matematika tanárnőm kitartó biztatására, beiratkoztam a Svetozar Marković Gimnáziumba. Szívből örülök, hogy akkor ráhallgattam. A tanári hivatás már az általános iskolában szimpatikussá vált számomra, ami a gimnáziumi évek alatt sem változott, s ezt kiváló tanáraimnak köszönhetem. Így, miután 2005-ben leérettségiztem, beiratkoztam az Újvidéki Egyetem Természettudományi-matematikai Karára, okleveles matematikus-matematikatanár szakra. Bíztam benne, hogy az oklevél megszerzése után lesz rá mód, hogy visszatérjek a gimnáziumba, akkor már a katedra másik oldalára. Ez sikerült is, 2010 szeptembere óta dolgozom a gimnázium matematika szakos tanáraként.