Barašić A. Huba

Az általános iskolát a palicsi Miroslav Antić Általános Iskolában végeztem, majd a szabadkai Politechnikai Középiskolába iratkoztam – tájépítési szakra.  Az újvidéki Sport és Testnevelési Egyetemen szereztem diplomát (2006), majd ugyanitt megszereztem a mester fokozatot is (2011). Jelenleg a Turizmus-menedzsment Egyetem testnevelés, sport és kineziterápia szakának másodéves doktorandusza vagyok.

Hat éve dolgozom tornatanárként. Tanári karrierem helyettesítőtanárként kezdtem az Ivan Sarić Középiskolában. Ezután több mint egy évet dolgoztam a Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskolában, ezt követte a Svetozar Marković Gimnázium, majd a Vegyészeti középiskola. Jelenleg az utóbbi két középiskolában dolgozom, mint tornatanár.

Munkahelyem mellett 2014-től az Olimpik Sportiskola tanári karának oszlopos tagja vagyok. 3-14 korú gyerekeknek tartok foglalkozásokat. Ezenkívül személyi edzőként is dolgozom, és csoportos tornákat is vezetek nőknek.