Dolgozók

Igazgatóság

Jevtić Veselin, igazgató
Slavov Aleksandar, igazgatóhelyettes
Pletikoszity Balázs igazgatóhelyettes

Tantestület

  1. AGYÁNSZKI NATASA, bilogia
  2. ANDRÁSI MELINDA, fizika
  3. ANGYAL ANDOR, matematika
  4. ANIĆ DANIJELA, német nyelv
  5. BAJIĆ SANJA, szerb nyelv és irodalom
  6. BAJUSZ ANIKÓ,  német nyelv
  7. BAKOS ELIZABETA, zenekultúra, könyvtáros, művészet és dizájn
  8. BANJANIN OSTROGONAC LJILJANA, angol nyelv, nyelv, média és kultúra
  9. BARAŠIĆ A. HUBA, testnevelés, egészség és sport
  10. BARIČEVIĆ IVAN,horvát nyelv és irodalom, nyelv, média és kultúra
  11. BARLAI JENŐ, szociológia, alkotmány és állampolgári jogok
  12. BENČIK SLAVKO, kémia
  13. BOGDANOVIĆ BOGDAN, földrajz, polgári nevelés, , alkalmazott tudományok.és alkalmazott tudományok I.
  14. BOJANIĆ VESNA, pszichológus
  15. BÚCSÚ SZILVIA*, német nyelv
  16. BUDANOVIĆ GORDANA, angol nyelv
  17. CRNKOVIĆ MIRJANA, filozófia
  18. ČAVIĆ DIANA, kémia
  19. ČEGAR BORIS, filozófia
  20. DULIĆ JASMINA, matematika
  21. ĐANIĆ JASNA, pszichológus, nyelv, média és kultúra, egyén, csoport, társadalom
  22. ĐAČIĆ LAZAR, pravoszláv hitoktatás
  23. ĐOROJEVIĆ BOJANA, szerb nyelv és irodalom, szerb mint nem anyanyelv, nyelv, média és kultúra
  24. ĐURAKOVIĆ ELVIRA, biológia
  25. FARAGÓ SZILVIA, biológia
  26. FILIPOVIĆ LJILJANA**, német nyelv
  27. GAJIĆ BOGDAN, történelem, polgári nevelés, egyén, csoport, társadalom
  28. GAKOVIĆ ANA*, horvát nyelv és irodalom
  29. GAVRILOV BOLIĆ mr BORJANA, szerb nyelv és irodalom
  30. GODÁNYI SILVIJА, matematika
  31. HAJDÚ ÁGNES, magyar nyelv és irodalom, nyelv, média és kultúra
  32. HAMPELIĆ SONJA, angol nyelv
  33. HERÉDI KÁROLY, magyar nyelv és irodalom, nyelv, média és kultúra, könyvtáros
  34. IVOŠEVIĆ TATJANA, számítástechnika és informatika
  35. JÁMBOR JULIANNA, fizika, alkalmazott tudományok I
  36. JARAMAZOVIĆ JASNA, matematika
  37. JOÓ ENDRE, számítástechnika és informatika, adatbázisok, objektumorientált programozás, korszerű technológiák
  38. JOSIMOV BRANKA, pedagógus
  39. JOTANOVIĆ LJUBOMIR, testnevelés, egészség és sport
  40. KOJIĆ TATJANA, földrajz
  41. KOVAČ mr LAURA, szerb nyelv és irodalom, nyelv, média és kultúra, szerb mint nem anyanyelv
  42. LAKOVIĆ ADELA, francia nyelv
  43. LALITS ANITA, latin nyelv
  44. LIŠIĆ ČEDOMIR, testnevelés, egészség és sport
  45. KRNAJSKI B. LJILJANA, fizika
  46. MANDARIĆ NEMANJA, zenekultúra
  47. MATIĆ RADOMIR, kémia
  48. MEŠTER TRAJKOVIĆ ALEKSANDRA, angol nyelv
  49. MIJATOV TANJA, fizika, korszerű technológiák
  50. MILODANOVIĆ JASMINA, biológia
  51. MIRKOV SANDRA, számítástechnika és informatika, számítógépes rengdszerek, programozás
  52. MIŠKOVIĆ BILJANA, latin nyelv, polgári nevelés, könyvtáros
  53. MLAĐAN ILIĆ DANIJELA, kémia
  54. MOLNÁR SZILVIA, német nyelv
  55. MOLNÁR VÍG HERMINA*, biológia
  56. MÓRA REGINA, magyar nyelv és irodalom
  57. MORMER SANJA, szerb nyelv és irodalom, szerb mint nem anyanyelv, nyelv, média és kultúra
  58. NAGEL ZORAN, földrajz, polgári nevelés, alkalmazott tudományok
  59. NAGY CSABA, testnevelés, egészség és sport
  60. NEDELJKOVIĆ ANDRIJANA, testnevelés, egészség és sport
  61. NIKOLIĆ IBOLYA, kémia
  62. PAVIĆ MILICA, matematika
  63. PAVLOVIĆ DUŠAN, történelem, alkotmány és állampolgári jogok
  64. PAVLOVIĆ MILENA, biológia, alkalmazott tudományok I
  65. PAVLUKOVIĆ ALAN, fizika
  66. PETKOVICS MÁRTA,  földrajz, alkalmazott tudományok, a geopolitika alapjai
  67. PIUKOVIĆ JELENA, matematika, diszkrét matematika
  68. PLETIKOSZITY BALÁZS, számítástechnika és informatika, operációs rendszerek és számítógépes hálózatokPOTKONJAK ZORA, matematika
  69. REÉB OTTILIA, angol nyelv
  70. RISTIĆ SILVIJA, képzőművészet, művészet és dizájn
  71. SÁRCSEVITY HAJDÚ BEA, filozófia
  72. ŠARČEVIĆ VJEKOSLAV, latin nyelv, katolikus hittan
  73. SÍPOS ANDREA*, filozófia és polgári nevelés
  74. ŠTRICKI VESNA, pszichológus, pszichológia, nyelv, egészség és sport
  75. SIMIĆ MILIJANA, földrajz
  76. SKENDEROVIĆ OLIVERA, német nyelv
  77. SZABÓ ADRIENN, történelem
  78. SAMARDŽIĆ SAVA, történelem
  79. SLAVOV ALEKSANDAR, szerb nyelv és irodalom
  80. STRELARAC JELENA**, srpki jezik i književnost, srpski kao nematernji jezik
  81. SZŰCS EMESE, matematika
  82. TAJKOV BILJANA, számítástechnika és informatika
  83. TANASIĆ BILJANA, fizika
  84. TEŠIĆ ADRIJANA, földrajz, alkalmazott tudományok, a geopolitika alapjai
  85. TOLIMIR OLIVERA, szerb nyelv és irodalom, szerb mint nem anyanyelv, könyvtáros
  86. TOLNAI ESZTER, angol nyelv
  87. TRIPOLSZKI MÁRIA, olasz nyelv
  88. UTCAI RÓBERT, katolikus hitoktatás
  89. VASILJEVIĆ NEMANJA, számítástechnika és informatika, a számítógép alkalmazása, korszerű technológiák
  90. VUJAČIĆ SANJA, szerb nyelv és irodalom, művészet és dizájn
  91. VUJANOVIĆ ŽELJKO, képzőművészet, művészet és dizájn
  92. VUKOMANOVIĆ ALEKSANDRA, számítástechnika és informatika
  93. VULEKOVIĆ MILOŠ, történelem
  94. ZAGORAC SNEŽANA, biológia
  95. ZEČEVIĆ JELENA, olasz nyelv, latin nyelv, katolikus hitoktatás
  96. ŽUŽIĆ SNEŽANA, számítástechnika és informatika, programozás

Adminisztratív dolgozók

  1. Berić Pištalo Gordana*, titkár
  2. Dragodan Andrea, titkár
  3. Mirkonj Marija, adminisztratív dolgozó
  4. Pataki Jasmina, adminisztratív dolgozó
  5. Simonović Dunja, adminisztratív dolgozó
  6. Vidačić Nada, könyvelő
  7. Borisavljević Bojana, főkönyvelő

 

Segédszemélyzet

  1. Crnobrnić Vesna, takarítónő
  2. Crnobrnić Dušan, házmester
  3. Dudás Angéla, takarítónő
  4. Fádi Gábor, karbantartó
  5. Grinfelder Slađana, takarítónő
  6. Jurić Emese, takarítónő
  7. Kaiš Ivan, takarító
  8. Kovačević Vita, takarítónő
  9. Kujundžić Suzana, takarítónő
  10. Mandić Branka, takarítónő
  11. Medenica Mirjana, takarítónő
  12. Vasiljević Nada, takarítónő

* szülési szabadság

** hosszabb betegszabadság

Megjegyzés: A dőlt betűs nevekhez bemutatkozó oldal is tartozik.