Dr Stefánovity Szabina

Dr Stefánovity Szabina vagyok, általános fogorvos

Tanulmányaimat az újvidéki Orvostudományi Egyetem, Fogorvosi Karán végeztem.

Tizenöt évesen az ember nem igazán tudja, hogy mivel is szeretne foglalkozni felnőtt korában. Én is hasonló cipőben jártam, ezért választottam a gimnázium természettudományi szakát.

A négy év során kiváló képzettségű tanároktól tudtam tanulni, akik mindig segítőkészen álltak a tanítványaikhoz. A természettudományok rejtelmeinek megismerése mellett, a mindennapi élet nehézségeire is felkészítettek minket.

Megtanultuk hogyan kell kitartó munkával jó eredményeket elérni. Fokozatosan kirajzolódtak előttünk jövőbeli terveink.

Ez az időszak nem csak a tanulásról szólt. Az iskolai éveket, kirándulások és különböző diákoknak szervezett programok tarkították. Múzeum és színház látogatás, mozi vagy éppen egy kellemes forrócsokizás. Életreszóló barátságok születtek, amiket ma is gondosan ápolunk megannyian.

Nem bántam meg, hogy a gimnáziumot választottam, mivel jó alapot biztosított a továbbtanuláshoz, és rengeteg élménnyel lettem gazdagabb.

Meleg szívvel tudom ajánlani minden fiatalnak, akinek komoly tervei vannak a jövőben, és annak is aki még kicsit bizonytalan, de mer nagyot álmodni.